MyBB Pro

P30-ART

اعلانات انجمن(حتما مطالعه بفرمائید) :

عرفان حلقه کیهانی محمد علی طاهری از شروع تا پایان ...1
زمان کنونی: ۱۱-۵-۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فاطمه زهرا
آخرین ارسال: روابط عمومی
پاسخ: 3
بازدید: 1882

ارسال موضوع ارسال پاسخ

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
پیر غلام هیئت

وضعیت : آفلاین
شماره کاربر :1607
ویترین مدال ها :0

پست‌ها: 172

اعتبار: 23

حالت من: هیچ کدام

ارسال: #1
[عکس: 136303_915.jpg]
[عکس: erfanhaye-kazeb.jpg]
تجربه ای از عرفان کیهانی: قرآن و کتاب دعا و نام اهل بیت را از خانه تان دور کنید
خبرآنلاین : اسدزاده، محمدرضا - تجربه ای شخصی از برخورد با یکی از شاگردان عرفان کیهانی حلقه که سرسلسله شان محمدعلی طاهری است. مدتی پیش یکی از دوستان قدیمی که خانواده اش هم در عرصه سیاست شهره بود و هم به کسوت تدین و تقید دینی آراسته، به خانه مان آمده بود.
مادرم شروع کرد از برخی دردهای جسمانی گفتن و اینکه به متخصصان فراوانی مراجعه کرده است. دوست مهمانمان ناگهان گفت که شاگرد نزدیک استادی است به نام " محمدعلی طاهری" که دوای همه دردهای انسان را می شناسد. گفت که می تواند با مکتب عرفان کیهانی اش، دردهای هر فرد را آن هم از راه دور شفا بخشد.
دوست قدیمی خانوادگی ما انگارحسب رسالتی که داشت خواست که عزم کرده تا مشکلات جسمانی مادرمان را برطرف نماید. بعد گفت که می رود تا از استادش برای ارتباط با علم کیهانی و مداوای عرفانی اجازه بگیرد.
مدتی بعد دوباره به منزل مان آمد و گفت که تلاش کرده اما ارتباط کیهانی با خانه ما برقرار نمی شود!
پرسیدیم چرا؟ گفت دو دلیل دارد. یکی اینکه مادر ما معلم قران است و اهل دعا. پس اول باید هرچه کتاب دعا و قرآن داریم از خانه خارج کنیم و دیگر این کتاب قرآن عربی را کناربگذاریم و به صوت قرآن هم گوش ندهیم. دلیل هم آورد و گفت: " این کتاب عربی متعلق به عرب است و خداوند متعلق به همه انسانهاست. ما ایرانی هستیم و باید مستقیم با خدا ارتباط برقرار کنیم و این ارتباط نیازی به هرچه از جنس کاغذ و کتاب و کلمه است ندارد" !
بعد گفت :" در مکتب عرفانی ایشان و استادشان - طاهری- حلقه دل انسان مهم است و خدای انسان. نه کاغذ و کتاب و با کمال جسارت پیشنهاد داد که ترجیحا هرچه قرآن و کتاب دعا داریم در حیاط بسوزانیم.
پرسیدیم شرط دیگر این ارتباط عرفانی چیست؟ به چند تابلوی نصب شده در محیط خانه اشاره کرد که همه نام اهل بیت عصمت و طهارت بر آن نوشته شده بودند و گفت: " دوم اینکه این تابلوها را از خانه تان دور کنید. این نام های عربی و قهرمانان عربی هستند که 1400 سال پیش عرب ساخته و مانع ایجاد حلقه ارتباطی انسان با خدا هستند و ...."
بعد قرار شد ما اگر می خواهیم عضو جلسات عرفان حلقه انها شویم ، هر دوره ای 50 هزار تومان هزینه بپردازیم و جمعه صبح ها به خانه آنها در سعادت آباد تهران برویم تا با مکتب استاد محمد علی طاهری آشنا شویم.
مادر ما که از گفته های آن دختر گرامی که ریشه در خانواده ای مذهبی و سیاسی هم داشت متعجب شده بود، نمی دانست چه بگوید.
اما چه جای تعجب است؟ وقتی مکتب، مداح پرور و مداح محور می شود و اسلام وارونه و دین احساسی و معنویت بی علم و عقل عرضه می شود و آنها که باید بیدار می بودند تا آیین خدا را برای مردم پاس بدارند، یا مشغول سیاست اند یا در کسوت ریاست، دیگر نه "طاهری" ها مقصر اند و نه آنان که دل به واژه های ساده و احساس برانگیز مدعیان می بندند.
... و چه عجب آنگاه که حدیث معروف رسول خدا (ص) درگوش هایت می پیچد که:
"زمانی در آخر الزمان بر مردم بیاید که هر کس دین خویش را به سختی حفظ کند . دینداری شان بسان کسی ماند که آتش در دست خود نگه دارد.

[عکس: 240290.jpg]
ماموریت مسترها در معرفی کردن سرکرده فرقه کیهانی بعنوان منجی آخرالزمان
فارس : گروهی از مسترهای سرکرده فرقه‌ کیهانی (حلقه) ماموریت یافته‌اند تا وی را به عنوان منجی آخرالزمان معرفی کنند.
[/B]
در پی بازداشت سرکرده عرفان کیهانی(حلقه) و طرح دوباره پرونده اتهاماتی وی، گروهی از مسترهای وی وظیفه دارند تا در مواجهه با پرسش‌ها و سئوالات اغفال‌شدگان این گونه القا کنند که وی نقش غیرقابل انکاری در تحولات سال 2012 دارد که از آن به عنوان تحولات آخرالزمانی یاد می‌کنند.

برپایه این گزارش، همچنین برخی از اغفال‌شدگان مدعی‌شده‌اند که سرکرده عرفان کیهانی(حلقه) در اعتصاب غذا به سر می‌برد اما به دلیل آن‌که به شبکه روح‌‌القدس اتصال دارد مشکلی برایش پیش‌ نمی‌آید. این ادعا درحالی مطرح می‌شود که وی در تماسی تلفنی با برخی از اعضای خانواده خود گفته که علاوه بر غذا از تنقلات نیز استفاده می‌کند.

[عکس: 85061_723.jpg]
------------------
[عکس: larijani.jpg]
[B]استاد الهیات دانشگاه تهران گفت : رفتارها و افکار انحرافی 'طاهری' سرکرده فرقه عرفان حلقه برای بنده مسلم است و ادعاهای این فرد در زمینه عرفان، مورد قبول نیست.
[/B]
به گزارش خبرآنلاین دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی در پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی قم فرقه عرفان حلقه را یکی از فرقه های منحرف و خطرناک معرفی نمود و اعلام کرد: بنده در ابتدا گمان می کردم رهبر این فرقه به دنبال نشر عرفان اسلامی است لذا بر دو کتاب وی مقدمه زدم ولی پس از آنکه انحرافات آنها را مشاهده کردم ضمن اعتراض شدید به آقای طاهری رهبر فرقه از دستگاه های مسئول خواستم جلوی فعالیتهای این فرقه را بگیرند.
وی که مدرس درس عرفان در دانشگاه است، تاکید کرد: رفتارها و افکار انحرافی طاهری برای بنده مسلم است و ادعاهای این فرد در زمینه عرفان، مورد قبول نیست و من به صراحت از آنها ابراز تبری میکنم.
دکتر منصوری ضمن تاکید بر آشنایی نزدیک با "طاهری" گفت: آثار مکتوب سرکرده فرقه عرفانی حلقه متدولوژی ندارد و پارادوکسیکال است.

[B]------------------
رییس فرقه حلقه به پنج سال حبس محکوم شد[/B] به گزارش خبرنگار سیاسی مشرق، طاهری پس از برگزاری جلسات دادگاه و دفاعیات خود در 4 جلسه، به اتهام توهین به مقدسات و بیان مطالبی که هیچ گونه تخصصی در آنها نداشته و ادعای الهام و دریافت آگاهی و ارائه این دریافت ها به دیگران توسط دادگاه عمومی و انقلاب تهران به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد.

طاهری همچنین به اتهام مداخله غیر قانونی در امور پزشکی و درمان - با توجه به اینکه هیچ فردی حق ندارد بدواً نظریات خود را روی انسان آزمایش کند- با استناد به مفاد قانون مجرم شناخته شده و پروانه فعالیت وی ابطال شد.
بر پایه این گزارش، رییس فرقه انحرافی حلقه به اتهام تحصیل مال نامشروع و پخش غیرقانونی آثار سمعی و بصری به پرداخت 900 میلیون تومان محکوم شد.
این گزارش می افزاید: وی به علت لمس بیماران مونث بدون اینکه دارای وجوز طبابت باشد نیز به 74 ضربه شلاق محکوم شد.

ادامه دارد
ده ارسال آخر من :

حق پیروز است
۱۲-۲-۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
آبدارچی هیئت

شماره کاربر :7352

پست‌ها: 1

اعتبار: 0

ارسال: #2
RE: عرفان حلقه کیهانی محمد علی طاهری از شروع تا پایان ...1
واقعا جای تعجب داشت حرفاشون.

زمانی در آخر الزمان بر مردم بیاید که هر کس دین خویش را به سختی حفظ کند . دینداری شان بسان کسی ماند که آتش در دست خود نگه دارد.

واقعا عالی بود
ده ارسال آخر من :

سئو سایت ، سئو ، ترجمه مقاله ، انجام پایان نامه ، طراحی لوگو ، طراحی آرم
    ۲-۳-۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ عصر
    بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
    *
    آبدارچی هیئت

شماره کاربر :7348

پست‌ها: 2

اعتبار: 0

ارسال: #3
    RE: عرفان حلقه کیهانی محمد علی طاهری از شروع تا پایان ...1
    http://www.askquran.ir/upload/files/4f9c...ran.ir.swf

ده ارسال آخر من :